Tere tulemast Põlvamaa turismiportaali!

Komöödia "Valged heteromehed" Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses

25.10.2017

Lavastaja: Enn Keerd
Kunstnik: Marion Undusk
Muusikaline kujundaja: Feliks Kütt
Osades: Ago Anderson, Meelis Rämmeld, Sepo Seeman ja Raivo Rüütel (külalisena)

Algus kell 19

Etendus kestab 2 tundi ja 5 minutit koos vaheajaga.

Mänguline tögamine, sõbralikud maadlusmatšid, kiirtoit televiisori ees, plastikkuusk ning arvutimängud - sellised on jõulud ühes tavalises meesperes, mille isa on hiljuti lesestunud, üks keskealistest poegadest naisest lahutanud, teine tagasi lapsepõlvekoju kolinud ning kolmanda arusaam püsisuhtest tähendab kaht kuud sama naisega.

Esimesed ilma naiste ja lasteta ehk päris omapäi veedetavad pühad annavad aja ning võimaluse päriselt rääkida ja päriselt kuulata ning nii mureneb rõõmsa pealispinna alt nähtavale valgete heteromeeste tundlikum ja haavatavam külg. Aina enam vähemuste õiguste eest võitlevas ühiskonnas vaid näiliselt privilegeeritud, peavad nad oma koha eest seisma ja edu saavutama, ent ühtlasi selle pärast piinlikkust tundma.

Ameerika kaasaegse avangardteatri kõrgelt hinnatud näitekirjaniku Young Jean Lee (sündinud 1974) näidendis avaneb tavaliste meeste igapäevaelu, mis on täis arvukaid koomilisi situatsioone, meelelahutuslikke laulu- ja tantsukavasid ning jaburaid poisikesetempe.

Rohkem infot: http://www.endla.ee/lavastused/repertuaaris/valged-heteromehed

Piletid 15.- (sooduspiletid 13.- pensionärid, õpetajad õpilased). Piletite müük Põlva Vallavalitsuse kassas, aadress Kesk 15, Põlva (Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse II korrusel), telefon 799 9480; Piletilevis www.piletilevi.ee ja Piletimaailmas www.piletimaailm.com.

Andmete kuvamiseks on kasutatud puhkaeestis.ee/visitestonia.com andmebaasi.