Sündmused

Ameerika bluusi ja rockitäht Ghalia Volt / Band albumi “Shout sister shout” esitluskontsert

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus
GHALIA VOLT on Ameerikas tegutsev ja elav, Belgia juurtega bluusirockilaulja, kitarrist, trummar ja laulukirjutaja. Ta on andnud välja mitmeid albumeid, millest Ruf Recordsi poolt välja antud „Mississippi Blend“ (2019) on saavutanud Billboardi parimate bluusialbumite edetabelis kolmanda koha. Ghalia on sündinud Brüsselis, Belgias. Oma muusikuteed ja karjääri alustas ta Brüsseli tänavatel, kust jõudis peagi ansamblisse Voodoo Casino. Suur soov avastada ja leida bluusimuusika tegelikke juuri, viis noore lauljanna ja laulukirjutaja aga peagi USA-sse. Ta rändas ringi Chicagos, St. Louisis, Memphises ja Nashville’is Tennessee osariigis, esinedes mitmel aastal järjest kuulsal Sunflower River Blues & Gospel Festivalil jm. 2016. aasta alguses kohtus ta New Orleansis asuva bändiga Johnny Mastro & Mama’s Boys. See viis koostööni, mille tulemusena ilmus album „Let the Demons Out“ (2017), mis aitas oluliselt kaasa Ghalia Volti tuntusele Ameerika Ühendriikides ja Euroopas.

Põlva Kultuurikeskuses esitlusele tulev viimase plaadi „Shout Sister Shout“ materjal on valminud Ameerika kõrbeavarustes ja kuumuses, Californias Joshua Trees asuvas salvestusstuudios Rancho De La Luna.

Kontserdil lööb erikülalisen kaasa ka Lätis elav, Taani juurtega muusik, kitarrist, laulja ja laulukirjutaja LOUIE FONTAINE!
Piletiinfo:
17€
eu